niedziela, stycznia 21, 2018

5 najlepszych męskich bohaterów według blogerów

Witajcie! Dawno nie było takiego typu postów. Jak wiecie, uwielbiam robić posty wraz z innymi blogerami, jest przy tym fajna zabawa. Oto zestawienie 5 bohaterów według 4 blogerów i mnie. Lubicie któregoś z nim? A kto jest waszym ulubionym męskim bohaterem?

Znalezione obrazy dla zapytania cassian azriel
By.bookaholic
Kasjan – Książęcy generał, jeden z najpotężniejszych Ilyrów  a do tego nieziemsko przystojny. Bohater serii “Dwór cierni i róż”.
Kasjan stał się dla bardzo ważną postacią odkąd tylko pojawił się w drugiej części dworów ”Dwór mgieł i furii”.Jako bohater Kasjan zaimponował mi pod wieloma względami. Jego otwartość, pomoc, oddanie i bezwarunkowa przyjaźń nie ma sobie równych. 
Dla przyjaciół, którzy stali się dla niego rodziną oddałby swoje życie. Po przeczytaniu dworów normalnie nie da się nie zakochać w Kasjanie, same jego poczucie humoru przyciąga czytelnika. W książce nie ma go ani za dużo ani za mało. Cieszyłam się z każdej przeczytanej linijki o nim, wylałam mnóstwo łez za jego sprawą, 
ale to jeszcze bardziej umocniło mnie w przekonaniu, że jest on moją ulubioną męską postacią występującą w książkach. 
Przez  wszystko co się wydarzyło w ostatniej części , przed rzecz jakie dokonał, gdy pomagał innym psychicznie i fizycznie pokochałam go jeszcze bardziej dlatego nie zastanawiałam się dwa razy, gdy zaproponowano mi napisanie o moim ulubionym bohaterze. To właśnie imię Kasjana przeszło mi od razu na myśl. Po przeczytaniu tysięcy książek, dalej będę uważać skrzydlatego generała za godnego tego mienia, ponieważ takich ludzi jak on chciałbym spotykać w swoim życiu. To właśnie takimi ludźmi chciałbym się otaczać i również dlatego, że taki człowiek/wymyślona postać jak 
Kasjan potrafi wnieść swoją obecnością promyk światło tam gdzie już od dawna panuje mrok. 
“- Kasjan to straszna papla.
- Troszczy się o ciebie. O was wszystkich. Jesteście jego jedyną rodziną.”
- Dwór mgieł i furii

Znalezione obrazy dla zapytania twierdza kimerydu
Mieszkająca między literami
Gdy dostaję pytanie o najlepszego męskiego bohatera książkowego, zaczynam myśleć bardzo intensywnie. Mam bowiem tak, że w książkach zdecydowanie częściej podobają mi się męskie postacie niż damskie i teraz ciężko wybrać jednego z nich wszystkich.
Ale tym razem postawie na kogoś bardzo oryginalnego, bo owa osoba jest hybrydą człowieka i dinozaura. Tak mowa tu o władczym Tyrsie Mollina bohaterze książki Magdaleny Pioruńskiej pod tytułem " Twierdza Kimerydu".  Tyrs jest raptorem, przez co jest bardzo groźny, oprócz tego niezwykle uparty i nadwyraz chamski, ale i cholernie przystojny. Spytacie więc co w nim takiego nadzwyczajnego ot zwykły dupek. Ale nie. Pan Mollina kocha swoją rodzinę nad życie. Jest w stanie dla nich zabić i sam zginąć, i ta część jego osobowości podowuje, że mam ochotę go poznać i przekonać, że inne uczucia niż miłość do rodziny też istnieją. I najlepiej jak bym to ja mogła mu te uczucie zaprezentować :p  Ahh Tyrs to mój typ numer jeden <3

– Tyrs Mollina! – krzyknęłam.
Skrzywił się, jakbym powiedziała coś wulgarnego, ale skinął głową.
– Do tej pory nie wierzyłem, że jestem sławny na Uniwersytecie. Czyli jesteś tą profesorką, która zapoczątkowała ruchy asymilacyjne w Mieście Krokodyli?
– Nie tylko ja…
– Ale to ciebie widziałem w telewizji. – Tyrs zmarszczył brwi. – Antropolog Anna Guiteerez.

Znalezione obrazy dla zapytania jace wayland
jenniferherondale_books
Najlepszy męski, książkowy bohater? Dla mnie to z pewnością Jace z serii ,,Dary Anioła” Cassandry Clare. To chodzący blondwłosy ideał, z runami na ciele i sarkazmem na języku. Kocha go prawie każda fanka serii. A co w nim najpiękniejsze? To że miłość i wierność przyjaciołom ceni ponad wszystko inne.
- Nie traktuj mnie z góry. 

- Trudno byłoby mi traktować ciebie z dołu. Jesteś za niska.


The Warded Man: http://www.google.com/imgres?imgurl=http://www.petervbrett.com/wp-content/uploads/2008/12/paintedman_web.jpg=http://www.petervbrett.com/creations/=__Wm-94G4rvgUZla48XeMOmo1tLL4==1400=700=181=en=0=1=RrDdTtnoVugV_M:=141=83=/images%3Fq%3Dthe%2Bwarded%2Bman%26um%3D1%26hl%3Den%26client%3Dsafari%26rls%3Den%26biw%3D1265%26bih%3D726%26tbs%3Disch:1,isz:l=1=1=hc=246=65=1236=318=159=78=139=Xu
Książkoholiczka Klaudia
Nigdy jakoś szczególnie nie przywiązuję się do książkowych bohaterów. Jest ich tylu, że czasem wylatują mi z głowy. Ale jest taki jeden, który chyba na stałe zamieszkał w moich myślach. Jest nim Arlen z Malowanego człowieka, jednej z moich ulubionych książek. To taki bohater z krwi i kości. Ma swoje wady, zalety, czasem irytuje. Jest bohaterski, bezinteresowny, czasem bezsensownie się upiera, ale nie umiem go nie kochać. Może to dzięki temu, że poznałam go jako chłopca. Wiem co go ukształtowało, dlaczego jest taki, a nie inny, a może uwielbiam go za to, że nie umiem przewidzieć jego decyzji i potrafi zaskoczyć mnie na każdym kroku. Nie jest on pozytywny, to najbardziej ponury bohater jakiego poznałam i należy się mu odrobinę uwielbienia.
"- To dla ciebie, mamo - szepnął, gdy olbrzymi demon wreszcie znieruchomiał. "

Znalezione obrazy dla zapytania kaz brekker
polecam goodbook
Jeśli znacie mnie od kilku miesięcy, to doskonale wiecie, że Kaz Brekker z Szóstki Wron jest moim idealnym bohaterem. To postać bardzo kontrowersyjna. Owszem, ma lodowate serce, trudny charakter, ale zarazem jest skrzywdzonym chłopcem, do którego trzeba wyciągnąć rękę, mimo tego że ją odtrąca. Ma w sobie coś takiego, co przyciąga i ja od razu chciałabym mu pomóc okazywać uczucia. Rhysand z Dworów też ma w sobie dużo i uwielbiam go, ale to Kaz stoi na pierwszym miejscu i na razie tak pozostanie. Pociąga mnie w nim jego zręczność, spryt i inteligencja.
- Jestem biznesmenem - powiedział jej. - Ni mniej, ni więcej.
- Jesteś złodziejem, Kaz.
- Czyż nie to właśnie powiedziałem?

21 komentarzy:

 1. Ah, jak to dobrze, że "mój" przystojniak nie został wymieniony i nadal jest tylko mój :D

  OdpowiedzUsuń
 2. Ja stawiam na "Ryska" z Dwor mgiel i furii :-D

  OdpowiedzUsuń
 3. Nie znam żadnego z tych bohaterów, ale chyba miałabym problem ze wskazaniem tego mojego najlepszego :)

  OdpowiedzUsuń
 4. Jak zobaczyłam tytuł posta to od razu pomyślałam o Kazie! Uwielbiam jego pomysłowość oraz inteligencję. I ten jego chatakter! Często śmiałam się czytając jego rozmowy z innymi. Jasper też ma świetne teksty :D
  Jak na razie czytałam tylko pierwszy tom Darów, więc nie jestem jeszcze ogromną fanką Jace'a ale uwielbiam ten jego charakter i rzucanie różnych sarkazmów.

  OdpowiedzUsuń
 5. Jace długo był moim ulubieńcem. W tej chwili chyba nie mam takiego bohaterka, którego bym tak uwielbiała. Chociaż może Rowan ze 'Szklanego tronu? hmm..

  OdpowiedzUsuń
 6. Uwielbiam Kasjana :) dodałabym jeszcze od siebie Brooksa z "Woda, która niesie ciszę" :D

  OdpowiedzUsuń
 7. Dziękuję, że mogłam wziąć udział w tworzeniu tego posta, przyznam się, że też pomyślałam na początku o Kazie, ale stwierdziłam, że zostawię go Tobie :p

  OdpowiedzUsuń
 8. Ja mam dużo idealnych bohaterów, których uwielbiam, ale nie będę teraz ich wymieniać. Choć przyznam, że Kaz Brekker i moje serducho skradł!

  Pozdrawiam,
  books-hoolic.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 9. Z tych wszystkich głównych bohaterów to znam tylko "Arlena" - myslę, że postać dość ciekawa jednak ja nie mam swojego faworyta :(
  pozdrawiam

  OdpowiedzUsuń
 10. Nie znam Arlena, ale pozostałą czwórkę uwielbiam, nie ma nic lepszego niż dobry, męski bohater :3

  Ściskam,
  www.ksiazkowapasja.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 11. Niestety z całej piątki panów poznałam tylko dwóch, ale całkowicie zgadzam się z tymi wyborami - ja także uległam urokowi Kaza, choć sama nie wiem, skąd się on dokładnie bierze. Przecież przez większość czasu jest on koszmarnym dupkiem. A jednak coś w nim jest. Kasjana również uwielbiam, ale jednak - Kaz to Kaz ;)

  Pozdrowienia i buziaki!
  BOOKS OF SOULS

  OdpowiedzUsuń
 12. W zupełności zgadzam się co do Kasjana i Jace'a! Świetni faceci i nie pogardziłabym takimi w realnym świecie 😂

  Pozdrawiam i zapraszam do siebie!
  http://miedzypolkami-ksiazki.blogspot.com/2018/01/przepisnadrugaszanse-recenzja.html

  OdpowiedzUsuń
 13. Rzeczywiście wiele z nich ma w sobie urok, ale jak dla mnie z Rhysem nikt nie wygra. ❣️

  OdpowiedzUsuń
 14. Nie znam tych bohaterów, ale mam w planach nadrabianie książek, z których pochodzą :D Szczególnie chcę przeczytać "Szóstkę wron" :)
  Moim najlepszym męskim bohaterem jest... Gilbert Blythe z "Ani z Zielonego Wzgórza" <3 Kocham go w książkach, ale również w filmie, gdzie w jego rolę wcielił się utalentowany aktor Jonathan Crombie <3
  Super pomysł na post! Buziaki! ;* Dolina Książek

  OdpowiedzUsuń
 15. Nie znam ich, ale "Dwór..." mam w planach ;)

  OdpowiedzUsuń
 16. Z tych przedstawionych tutaj bohaterów słabo znam Jayca z Miasta Kości, a najlepiej Kasjana, którego również uwielbiam :)

  OdpowiedzUsuń
 17. Z wymienionych znam jedynie Jace z DA i popieram każde słowo! <3 <3 <3

  OdpowiedzUsuń
 18. Kaz z "Szóstki wron" był super! Ja dorzuciłabym jeszcze Willa z "Diabelskich maszyn" (<3) i jednym z moich faworytów jest zdecydowanie Jon Snow z "Sagi Pieśni Lodu i Ognia" :)

  OdpowiedzUsuń
 19. Teraz gdy kończę czytać "Szóstka wron" moje sympatia go Kaz'a rośnie z każdą nową kartką, ale wciąż Kasjan jest na pierwszym miejscu! DZIĘKUJE, że mogłam być częścią tego postu! <3

  OdpowiedzUsuń
 20. Znam panów 1,3 oraz 5. Każdego lubię, ale nic więcej. Nie mam tendencji do posiadania literackich mężów :) Jednak jeśli miałabym wskazać mojego ulubionego męskiego bohatera, to byłyby to Kaladin z "Drogi królów" Sandersona :)
  Pozdrawiam!
  houseofreaders.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 21. Zgadzam się co do Jace'a <3 A innych nie miałam jeszcze przyjemności poznać :D

  Pozdrawiam serdecznie :)

  OdpowiedzUsuń

Dziękuję serdecznie za każdy komentarz.
Nie bawie się w obs za obs, ale wchodzę na blogi obserwujących i komentuje(obserwuje jesli mi się podobają i jestem stałym czytelnikiem)

niedziela, stycznia 21, 2018

5 najlepszych męskich bohaterów według blogerów

Witajcie! Dawno nie było takiego typu postów. Jak wiecie, uwielbiam robić posty wraz z innymi blogerami, jest przy tym fajna zabawa. Oto zestawienie 5 bohaterów według 4 blogerów i mnie. Lubicie któregoś z nim? A kto jest waszym ulubionym męskim bohaterem?

Znalezione obrazy dla zapytania cassian azriel
By.bookaholic
Kasjan – Książęcy generał, jeden z najpotężniejszych Ilyrów  a do tego nieziemsko przystojny. Bohater serii “Dwór cierni i róż”.
Kasjan stał się dla bardzo ważną postacią odkąd tylko pojawił się w drugiej części dworów ”Dwór mgieł i furii”.Jako bohater Kasjan zaimponował mi pod wieloma względami. Jego otwartość, pomoc, oddanie i bezwarunkowa przyjaźń nie ma sobie równych. 
Dla przyjaciół, którzy stali się dla niego rodziną oddałby swoje życie. Po przeczytaniu dworów normalnie nie da się nie zakochać w Kasjanie, same jego poczucie humoru przyciąga czytelnika. W książce nie ma go ani za dużo ani za mało. Cieszyłam się z każdej przeczytanej linijki o nim, wylałam mnóstwo łez za jego sprawą, 
ale to jeszcze bardziej umocniło mnie w przekonaniu, że jest on moją ulubioną męską postacią występującą w książkach. 
Przez  wszystko co się wydarzyło w ostatniej części , przed rzecz jakie dokonał, gdy pomagał innym psychicznie i fizycznie pokochałam go jeszcze bardziej dlatego nie zastanawiałam się dwa razy, gdy zaproponowano mi napisanie o moim ulubionym bohaterze. To właśnie imię Kasjana przeszło mi od razu na myśl. Po przeczytaniu tysięcy książek, dalej będę uważać skrzydlatego generała za godnego tego mienia, ponieważ takich ludzi jak on chciałbym spotykać w swoim życiu. To właśnie takimi ludźmi chciałbym się otaczać i również dlatego, że taki człowiek/wymyślona postać jak 
Kasjan potrafi wnieść swoją obecnością promyk światło tam gdzie już od dawna panuje mrok. 
“- Kasjan to straszna papla.
- Troszczy się o ciebie. O was wszystkich. Jesteście jego jedyną rodziną.”
- Dwór mgieł i furii

Znalezione obrazy dla zapytania twierdza kimerydu
Mieszkająca między literami
Gdy dostaję pytanie o najlepszego męskiego bohatera książkowego, zaczynam myśleć bardzo intensywnie. Mam bowiem tak, że w książkach zdecydowanie częściej podobają mi się męskie postacie niż damskie i teraz ciężko wybrać jednego z nich wszystkich.
Ale tym razem postawie na kogoś bardzo oryginalnego, bo owa osoba jest hybrydą człowieka i dinozaura. Tak mowa tu o władczym Tyrsie Mollina bohaterze książki Magdaleny Pioruńskiej pod tytułem " Twierdza Kimerydu".  Tyrs jest raptorem, przez co jest bardzo groźny, oprócz tego niezwykle uparty i nadwyraz chamski, ale i cholernie przystojny. Spytacie więc co w nim takiego nadzwyczajnego ot zwykły dupek. Ale nie. Pan Mollina kocha swoją rodzinę nad życie. Jest w stanie dla nich zabić i sam zginąć, i ta część jego osobowości podowuje, że mam ochotę go poznać i przekonać, że inne uczucia niż miłość do rodziny też istnieją. I najlepiej jak bym to ja mogła mu te uczucie zaprezentować :p  Ahh Tyrs to mój typ numer jeden <3

– Tyrs Mollina! – krzyknęłam.
Skrzywił się, jakbym powiedziała coś wulgarnego, ale skinął głową.
– Do tej pory nie wierzyłem, że jestem sławny na Uniwersytecie. Czyli jesteś tą profesorką, która zapoczątkowała ruchy asymilacyjne w Mieście Krokodyli?
– Nie tylko ja…
– Ale to ciebie widziałem w telewizji. – Tyrs zmarszczył brwi. – Antropolog Anna Guiteerez.

Znalezione obrazy dla zapytania jace wayland
jenniferherondale_books
Najlepszy męski, książkowy bohater? Dla mnie to z pewnością Jace z serii ,,Dary Anioła” Cassandry Clare. To chodzący blondwłosy ideał, z runami na ciele i sarkazmem na języku. Kocha go prawie każda fanka serii. A co w nim najpiękniejsze? To że miłość i wierność przyjaciołom ceni ponad wszystko inne.
- Nie traktuj mnie z góry. 

- Trudno byłoby mi traktować ciebie z dołu. Jesteś za niska.


The Warded Man: http://www.google.com/imgres?imgurl=http://www.petervbrett.com/wp-content/uploads/2008/12/paintedman_web.jpg=http://www.petervbrett.com/creations/=__Wm-94G4rvgUZla48XeMOmo1tLL4==1400=700=181=en=0=1=RrDdTtnoVugV_M:=141=83=/images%3Fq%3Dthe%2Bwarded%2Bman%26um%3D1%26hl%3Den%26client%3Dsafari%26rls%3Den%26biw%3D1265%26bih%3D726%26tbs%3Disch:1,isz:l=1=1=hc=246=65=1236=318=159=78=139=Xu
Książkoholiczka Klaudia
Nigdy jakoś szczególnie nie przywiązuję się do książkowych bohaterów. Jest ich tylu, że czasem wylatują mi z głowy. Ale jest taki jeden, który chyba na stałe zamieszkał w moich myślach. Jest nim Arlen z Malowanego człowieka, jednej z moich ulubionych książek. To taki bohater z krwi i kości. Ma swoje wady, zalety, czasem irytuje. Jest bohaterski, bezinteresowny, czasem bezsensownie się upiera, ale nie umiem go nie kochać. Może to dzięki temu, że poznałam go jako chłopca. Wiem co go ukształtowało, dlaczego jest taki, a nie inny, a może uwielbiam go za to, że nie umiem przewidzieć jego decyzji i potrafi zaskoczyć mnie na każdym kroku. Nie jest on pozytywny, to najbardziej ponury bohater jakiego poznałam i należy się mu odrobinę uwielbienia.
"- To dla ciebie, mamo - szepnął, gdy olbrzymi demon wreszcie znieruchomiał. "

Znalezione obrazy dla zapytania kaz brekker
polecam goodbook
Jeśli znacie mnie od kilku miesięcy, to doskonale wiecie, że Kaz Brekker z Szóstki Wron jest moim idealnym bohaterem. To postać bardzo kontrowersyjna. Owszem, ma lodowate serce, trudny charakter, ale zarazem jest skrzywdzonym chłopcem, do którego trzeba wyciągnąć rękę, mimo tego że ją odtrąca. Ma w sobie coś takiego, co przyciąga i ja od razu chciałabym mu pomóc okazywać uczucia. Rhysand z Dworów też ma w sobie dużo i uwielbiam go, ale to Kaz stoi na pierwszym miejscu i na razie tak pozostanie. Pociąga mnie w nim jego zręczność, spryt i inteligencja.
- Jestem biznesmenem - powiedział jej. - Ni mniej, ni więcej.
- Jesteś złodziejem, Kaz.
- Czyż nie to właśnie powiedziałem?

21 komentarzy:

 1. Ah, jak to dobrze, że "mój" przystojniak nie został wymieniony i nadal jest tylko mój :D

  OdpowiedzUsuń
 2. Ja stawiam na "Ryska" z Dwor mgiel i furii :-D

  OdpowiedzUsuń
 3. Nie znam żadnego z tych bohaterów, ale chyba miałabym problem ze wskazaniem tego mojego najlepszego :)

  OdpowiedzUsuń
 4. Jak zobaczyłam tytuł posta to od razu pomyślałam o Kazie! Uwielbiam jego pomysłowość oraz inteligencję. I ten jego chatakter! Często śmiałam się czytając jego rozmowy z innymi. Jasper też ma świetne teksty :D
  Jak na razie czytałam tylko pierwszy tom Darów, więc nie jestem jeszcze ogromną fanką Jace'a ale uwielbiam ten jego charakter i rzucanie różnych sarkazmów.

  OdpowiedzUsuń
 5. Jace długo był moim ulubieńcem. W tej chwili chyba nie mam takiego bohaterka, którego bym tak uwielbiała. Chociaż może Rowan ze 'Szklanego tronu? hmm..

  OdpowiedzUsuń
 6. Uwielbiam Kasjana :) dodałabym jeszcze od siebie Brooksa z "Woda, która niesie ciszę" :D

  OdpowiedzUsuń
 7. Dziękuję, że mogłam wziąć udział w tworzeniu tego posta, przyznam się, że też pomyślałam na początku o Kazie, ale stwierdziłam, że zostawię go Tobie :p

  OdpowiedzUsuń
 8. Ja mam dużo idealnych bohaterów, których uwielbiam, ale nie będę teraz ich wymieniać. Choć przyznam, że Kaz Brekker i moje serducho skradł!

  Pozdrawiam,
  books-hoolic.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 9. Z tych wszystkich głównych bohaterów to znam tylko "Arlena" - myslę, że postać dość ciekawa jednak ja nie mam swojego faworyta :(
  pozdrawiam

  OdpowiedzUsuń
 10. Nie znam Arlena, ale pozostałą czwórkę uwielbiam, nie ma nic lepszego niż dobry, męski bohater :3

  Ściskam,
  www.ksiazkowapasja.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 11. Niestety z całej piątki panów poznałam tylko dwóch, ale całkowicie zgadzam się z tymi wyborami - ja także uległam urokowi Kaza, choć sama nie wiem, skąd się on dokładnie bierze. Przecież przez większość czasu jest on koszmarnym dupkiem. A jednak coś w nim jest. Kasjana również uwielbiam, ale jednak - Kaz to Kaz ;)

  Pozdrowienia i buziaki!
  BOOKS OF SOULS

  OdpowiedzUsuń
 12. W zupełności zgadzam się co do Kasjana i Jace'a! Świetni faceci i nie pogardziłabym takimi w realnym świecie 😂

  Pozdrawiam i zapraszam do siebie!
  http://miedzypolkami-ksiazki.blogspot.com/2018/01/przepisnadrugaszanse-recenzja.html

  OdpowiedzUsuń
 13. Rzeczywiście wiele z nich ma w sobie urok, ale jak dla mnie z Rhysem nikt nie wygra. ❣️

  OdpowiedzUsuń
 14. Nie znam tych bohaterów, ale mam w planach nadrabianie książek, z których pochodzą :D Szczególnie chcę przeczytać "Szóstkę wron" :)
  Moim najlepszym męskim bohaterem jest... Gilbert Blythe z "Ani z Zielonego Wzgórza" <3 Kocham go w książkach, ale również w filmie, gdzie w jego rolę wcielił się utalentowany aktor Jonathan Crombie <3
  Super pomysł na post! Buziaki! ;* Dolina Książek

  OdpowiedzUsuń
 15. Nie znam ich, ale "Dwór..." mam w planach ;)

  OdpowiedzUsuń
 16. Z tych przedstawionych tutaj bohaterów słabo znam Jayca z Miasta Kości, a najlepiej Kasjana, którego również uwielbiam :)

  OdpowiedzUsuń
 17. Z wymienionych znam jedynie Jace z DA i popieram każde słowo! <3 <3 <3

  OdpowiedzUsuń
 18. Kaz z "Szóstki wron" był super! Ja dorzuciłabym jeszcze Willa z "Diabelskich maszyn" (<3) i jednym z moich faworytów jest zdecydowanie Jon Snow z "Sagi Pieśni Lodu i Ognia" :)

  OdpowiedzUsuń
 19. Teraz gdy kończę czytać "Szóstka wron" moje sympatia go Kaz'a rośnie z każdą nową kartką, ale wciąż Kasjan jest na pierwszym miejscu! DZIĘKUJE, że mogłam być częścią tego postu! <3

  OdpowiedzUsuń
 20. Znam panów 1,3 oraz 5. Każdego lubię, ale nic więcej. Nie mam tendencji do posiadania literackich mężów :) Jednak jeśli miałabym wskazać mojego ulubionego męskiego bohatera, to byłyby to Kaladin z "Drogi królów" Sandersona :)
  Pozdrawiam!
  houseofreaders.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 21. Zgadzam się co do Jace'a <3 A innych nie miałam jeszcze przyjemności poznać :D

  Pozdrawiam serdecznie :)

  OdpowiedzUsuń

Dziękuję serdecznie za każdy komentarz.
Nie bawie się w obs za obs, ale wchodzę na blogi obserwujących i komentuje(obserwuje jesli mi się podobają i jestem stałym czytelnikiem)